نرم افزار حسابداری ابری چیست؟

فیلم معرفی حسابداری ابری ابرستان

نرم‌افزار حسابداری ابری ابرستان ، با ساده سازی و روان سازی عملیات حسابداری از طریق هوشمند سازی عملیات و اتوماسیون نمودن فرایندهای مالی کسب و کار شما با ارائه امکانات متعدد فراوان در یک سیستم یکپارچه مالی همچون دفاتر مالی انعطاف پذیر  طرف های حساب ، صورتحساب های هوشمند خرید وفروش ، انبارداری یکپارچه با سیستم خرید و فروش ، داشبورد کاربردی  و مدیریتی جهت مشاهده  وضعیت مالی  کسب و کار در یک نگاه شرایط رشد  و مدیریت بهینه کسب و کار شما را براحتی مهیا نموده است.

نرم‌افزار حسابداری ابری مشابه نرم افزارهای حسابداری سنتی ، نصبی و شبکه ای است، با این تفاوت که این نرم افزار حسابداری درمراکز داده و سرورهای امن اینتنرنتی نصب و راه اندازی شده اند  و بر اساس مدل SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) است. این نرم افزارها بر اساس فناوری پردازش ابری ارائه شده اند و دارای تمامی مزایا و ویژگی های آن می باشند . در این حالت داده ها به “ابر” فرستاده می شوند، جایی که پردازش شده و پس از آن به کاربر منتقل می شود.

تمامی پردازش های مربوط به نرم افزارها ابری بر روی سرورهای ارائه دهنده سرویس انجام می شود و هیچ نیازی به امکانات سخت افزاری کامپیوتر کاربر ندارد بنابراین کاربران بدون اینکه نیاز به امکانات فنی خاصی داشته باشند به راحتی می توانند تنها از طریق برقراری یک ارتباط اینترنتی به راحتی به سرورهای ارائه دهنده دسترسی پیدا کرده و نسبت به استفاده از خدمات آن سرویس دهنده بهره مند شوند

در محاسبات ابر، کاربران از طریق ارائه دهنده سرویس ابر نرم افزارها از طریق اینترنت یا سایر شبکه ها به برنامه های کاربردی نرم افزار دسترسی دارند.

استفاده از نرم افزار حسابداری ابری، کسب و کار شما را از  نصب، نگهداری و پشتیبانی هر گونه نرم افزاری در رایانه های  شخصی و رومیزی بی نیاز می سازد و از این طریق دیگر شما نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بابت خرید نرم افزار یا پرداخت هزینه های پشتیبانی نخواهید داشت.

مهمترین مزیت راه حل های حسابداری ابری این است که اجازه می دهد تا کاربران سطوح مختلف یک کسب و کار اعم از صاحب کسب و کار ، حسابدار ، مدیر مالی ، مشاورمالی و فروشندگان آن چه آنهایی که در محل کسب و کار هستند و چه آنهایی که در شعب مختلف کسب و کار هستند همگی در هر زمان دلخواه و هر مکانی که باشند براحتی به یک نسخه واحد و یکپارچه از اطلاعات دسترسی دارند.