موتورهای جستجو | ابرستان
سامانه پرداخت قبض ها و خرید شارژ سیم کارت اعتباری
فروردین ۲۴, ۱۳۹۶
سامانه پیامک فقط ۲۵ هزار تومان
فروردین ۲۵, ۱۳۹۶

مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می‌کنند؟

یکی از مهم ترین عناصر برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی آنلاین برای سئو سایت (SEO) ارتباط برقرار کردن و همدلی با مخاطبان کسب و کار شما است. برای جذب بهتر مخاطبان باید بدانیم آنها چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می‎کنند.

مردم چطور با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می‌کنند؟

زمانی که شما بفهمید بازار هدف شما به دنبال چه چیزی است، بهتر می‌توانید آن دسته از مخاطبان را جذب کنید و به عنوان مشتری دائمی کسب و کارتان نگه دارید. توصیه کلی ما به شما این است که همه چیز را در مورد سئو سایت و بازاریابی برای کاربران بسازید نه برای موتورهای جستجو. مردم به طور کلی سه مدل جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو انجام می‎دهند:

۱- جستجوهایی که شامل انجام دادن کاری است. مثل من می‌خواهم بلیط هواپیما بخرم.

۲- جستجوهایی که شامل گرفتن اطلاعات است. من می‎خواهم بدانم ….. مثل اسم بهترین رستوران تهران ؟

۳- جستجوهایی براساس یافتن چیزی یا مسیریابی. من می‌خواهیم به جای خاصی در اینترنت بروم. مثل اینستاگرام یا توئیتر یا هر سایت و آدرس دیگری در اینترنت

وقتی کاربران چیزی را در کادر جستجوی موتورهای جستجو تایپ می‎کنند و سایت شما را در نتایج می‎بینند و وارد آن می‎شوند، آیا چیزی که مشاهده می‎کنند و به دست می‌آورند، همان چیزی است که به دنبالش بودند؟ این سوال کلیدی است که موتورهای جستجو میلیاردها بار در روز سعی می‎کنند تا پاسخ آن را بیابند. شما نیز از خودتان بپرسید مشتریان هدف شما به دنبال چه چیزی هستند و اظمینان حاصل کنید که سایت شما اطلاعات مورد نیاز آنها را تامین می‎کند.