شرکت عصر فناوری دانش ( سهامی خاص)

شرکت دانش بنیان مهندسی مشاورعصرفناوری دانش ( سهامی خاص) به شماره ثبت ۲۱۲۰۸۹ در سال ۱۳۸۲ تاسیس شده است. این شرکت با بیش از ۵۰ نیروی متخصص و داشتن تجربه ارائه چندین محصول ملی و یکپارچه تحت وب برای بیش از ۳۰۰ سازمان بزرگ دولتی و خصوصی و  ده ها هزار کاربر آنها ، در حال مالک، مجری و توسعه دهنده ابرستان می باشد.

استارت آپ ابرستان که توسط آقای دکتر سید علیرضا مجاهدی نسب  از سال ۱۳۹۵ بنیان گذاشته شده بود پس از تولید و ارائه محصول اولیه حسابداری ابری کسب  در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ با عقد قراردادی با شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش ( سهامی خاص )  بعنوان سرمایه گذار،  مجری و توسعه دهنده جدید ابرستان در این شرکت ادغام گردید.

 این شرکت با اتکا به سرمایه انسانی خود توانسته است در حوزه­ های مختلف کسب و کار و تولید نرم افزار موفقیت های زیادی کسب نموده و در حال حاضر بعنوان یکی از شرکت های تراز اول در حوزه تولید نرم افزار کشور فعالیت نماید. این شرکت دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک با اخذ رتبه ۲ در رشته فعالیت تولید محصولات نرم افزاری و دارای  پروانه بهره برداری تولید نرم افزار از وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و نیز یکی از اعضای فعال نظام صنفی رایانه ­ای استان تهران از بدو تاسیس این سازمان است.

تجربه تولید ده­ها محصول نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی­های وب در طی ده­ها سال و ارائه این محصولات به هزارن مشتری در سراسر کشور شرایطی را برای مشتریان عزیز محصول ابرستان ( حسابداری آنلاین ) فراهم نموده است که ایشان بدون نگرانی­های ناشی از مواجه با شرکت های نوظهور و نا­­پایدار ( استارت آپی ) به راحتی و با آسودگی کامل نسبت به انتخاب ابرستان به عنوان اولین و قدرتمندترین نرم افزار حسابدرای ابری کشور اقدام نمایند.

برای آشنای با دیگر محصولات این شرکت می توانید از لینک های ذیل استفاده کنید.

سایت شرکت عصر فناوری دانشhttp://www.kte.ir
سایت محصول دانش بنیان فرابر(نرم افزار هوش تجاری BI)http://www.farabar.net
پستخونه ، مدیریت پست گذاری در شبکه های اجتماعی(  پست خونه)http://www.postkhooneh.com
سایت فروشگاه ساز اینترنتی جی کسب محصولات کسب وکارهاhttps://www.gkasb.com
اولین نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستانhttps://www.abrestan.com

برای مشاهده گواهی نامه ها و مجوز های شرکت اینجا کلیک کنید.