گزارش سایت یک پزشک از خدمات ابرستان
فروردین ۱۰, ۱۳۹۶
موتورهای جستجو چطور عمل می‌کنند؟
فروردین ۱۵, ۱۳۹۶

نیاز به افزونه های سئو برای وردپرس

در این مطلب می خواهیم درباره افزونه های مورد نیاز سئو برای وردپرس توضیحاتی ارائه دهیم. از وردپرس استفاده کرده ایم به این منظور، چرا که وردپرس، سرعت بالا، انعطاف پذیر بودن، کاربران بیشتر آن را می پسندند، همچنین به دلیل استفاده ی آسان از آن، به عنوان یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا شناخته شده است که بیشتر سایت های اینترنتی با آن راه اندازی می شوند.

افزونه سئو

استفاده از افزونه ها برای سئوی سایت بسیار مهم است اما لازم به ذکر است که نباید از هر افزونه ای برای سایت استفاده کرد زیرا ممکن است مشکلاتی برای وب سایت به وجود آورد، پس باید در انتخاب افزونه ی مورد نظر سئوی وب سایت خود دقت لازم را به کار بگیرید.

به عنوان مثال در این مطلب عنوان می کنیم که یکی از افزونه های خوب سئو چه ویژگی هایی دارد.

یکی از این افزونه ها قابلیت این را دارد که همیشه قبل از انتشار مطلب، سئوی آن صفحه بررسی شود. همچنین این پلاگین می تواند با سرعت خوبی؛ تصاویر همان صفحه را مورد بررسی قرار دهد. برچسب ها را در صفحه شناسایی کند و کارشناس سئو را از کلمه ی کلیدی انتخابی با نوع محتوا آگاه سازد. هر کدام از متا تگ های مورد استفاده را بررسی می کند و کارشناس سئو را از استفاده ی درست این متا تگ ها با نوع محتوا باخبر می سازد. بنابراین توصیه می شود از پلاگین های خوب و کاربردی برای سایت خود استفاده نمایید.

1 دیدگاه

  1. متن آهنگ گفت:

    عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *