تاثیر الگوریتم Payday Loan بر بهینه سازی سایت
اسفند ۱۴, ۱۳۹۵
تخفیف ۵۰% در خدمات میزبانی وب ابرستان
اسفند ۲۲, ۱۳۹۵

راهی برای سئو آسان

برای انجام دادن سئو کافی است که در مورد آن اطلاعات کسب نماییم و با همین اطلاعات، سئوی سایت خود را آغاز کنیم، اما این بدان معنی نیست که یک سئو کار حرفه ای شده ایم. روش های متنفاوتی برای سئو انجام می شود اما مناسب ترین سئو آن است که با بهترین روش و در بهترین زمان صورت پذیرد.

سئو

سئو پروسه طولانی مدتی دارد و در واقع کار زمان بری است و انجام دادن آن نیاز به تجربه ی طولانی مدت دارد. حال روش هایی را برای شروع سئو عنوان می کنیم:

استفاده از کلمه کلیدی مناسب

برای سایت خود کلمه کلیدی مناسبی انتخاب کنید. این کار یکی از مهم ترین قسمت های کار شما به حساب می آید. این کلمه می تواند به نوع کار، شرکت و برند شما مرتبط باشد، پس در انتخاب آن کوشا باشید.

افزایش و یا کاهش یک حرف از کلمه ی کلیدی می تواند تأثیر بسزایی در صعود و یا نزولی شدن کلمه ی کلیدی شما داشته باشد. پس از انتخاب کلمه کلیدی و به کار بردن آن در وب سایت خود، پیگیر باشید که کلمه ی کلیدی مورد نظرتان چگونه مورد اینکدس قرار گرفته است یا به طور دقیق تر اینکه ببینید کلمه کلیدیتان در صفحه چندم و در چه رتبه ای قرار دارد و آن را با سایت های دیگر که در رتبه های بهتری قرار دارند مقایسه و سایت های رقیب را تحلیل کنید.

استفاده از محتوای مورد نظر

استفاده از محتوای مناسب یکی از مهم ترین بخش های کار است در واقع از اصلی ترین قسمت کار محسوب می شود. نوع محتوای شما باید به گونه ای باشد که مورد توجه مخاطب قرار بگیرد چون سایت شما برای مخاطب و کاربر ساخته شده است پس بنابراین باید برای کاربر نه تنها محتوا، جذاب بوده بلکه نیاز او را نیز برطرف سازد.

محتوا باید به گونه ای باشد که کاربر مشتاق خواندن ادامه مطلب در صفحه وب سایت شما باشد این کار خود به نوع موضوع شما باز می گردد. پس محتوای خود را براساس خواسته های کاربران انتخاب نمایید.

قبول کردن سایت شما توسط روبوت های گوگل

شناسایی سایت شما برای کاربران مهم است یعنی کاربران بتوانند سایت شما را در صفحات گوگل پیدا کنند. اسامی نظیر: روبوت ها، خزنده ها و اسپایدرها و دیگر اسامی، از جمله مواردی است که باید مدنظر گرفته شوند. نوع محتوای انتخابی شما باید برای روبوت های گوکل قابل قبول باشد و نیز برای کاربران مناسب باشد.

برای کار خود بازار یابی صحیح داشته باشید

برای کار و حرفه خود ارزش قائل شوید و سعی کنید در سمینارها و همایش ها شرکت کنید اگر خالق یک سبک و یا حرفه باشید به طوری که کاربران جذب شغل شما شوند این خود می تواند یک امتیاز خوبی به حساب آید. اگر به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اید، بازاریابی شما می تواند از محله و منطقه ی خود شروع شود.

لینک گذاری

استفاده از شبکه های اجتماعی برای سئو، خود امتیار محسوب می شود ولی از آن ها مهم تر بک لینک است. این را به یاد داشته باشید برخی کارها شاید هزینه بر باشد ولی برای وب سایت و شغل و حرفه شما می تواند بسیار مفید و در عین حال سومند باشد.

استفاده از نام مناسب برای دامین می تواند به راحتی در ذهن مخاطب نقش ببندد پس توصیه می شود از نام های خاص و یا مشکل بپرهیزید.

با رعایت قوانین و نکات گفته شده می توان سئوی خوب و مناسبی برای سایت خود داشته باشید ولی فراموش نکنید که سئو برای وب سایت، کاری زمان بر است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *