خرید با تخفیف

اگر جزو افرادی هستید که هنوز فکر می کنید هزینه ابرستان برای شما زیاد است ، نگران نباشید. ما برای شما هم فکر کرده ایم.

چگونه می توانم هزینه های اشتراک خود را کاهش دهم؟

اگر فکر می کنید پرداخت حق اشتراک ماهیانه ابرستان هنوز برایتان زیاد است شما می توانید بازهم هزینه های اشتراک خود را کاهش دهید؟!

  1. با خرید اشتراک یکساله ، ۲ ماه مجانی استفاده کنید.
  2. به ازای معرفی ابرستان به هریک از دوستانتان ۱۰ % تخفیف بیشتر دریافت کنید و آنها را هم از ۱۰% تخفیف بهره مند سازید. ( اگر هنوز مشترک ابرستان نیستید و دوستانتان عضو سایت ما هستند در هنگام ثبت نام کد معرف آنها را دریافت کنید تا از  ۱۰% تخفیف دائمی برخوردار شوید.)
  3. به ازای معرفی ابرستان توسط دوستانتان به دیگر دوستانشان علاوه برآنکه آنها هم از ۱۰ % تخفیف بیشتر بهره می برند به پاس اینکه معرف اولیه  به آنها،  شما بوده اید شما هم ۵ % تخفیف دیگرخواهید داشت!

شبکه معرف و محاسبه درآمد در ابرستان چگونه است ؟

 ابرستان برای هر یک از مشترکان خود یک کد یکتا تحت عنوان کد معرف تعریف می کند. شما می توانید از طریق صفحه معرفی در نرم افزار ابرستان ، دوستان خود را از طریق ایمیل، پیامک ، یا ارسال پیام در هر یک از شبکه های اجتماعی از آنها برای استفاده از امکانات فوق العاده ابرستان دعوت  بعمل آورید.

 سپس نرم افزار “مدیریت معرف” به کمک نرم افزار  “کیف پول الکترونیکی” ابرستان بصورت اتوماتیک و هوشمند و بطور مادم العمر از هر خریدی که توسط دوستانتان یا دوستانِ دوستانتان انجام می شود کیف پول شما را شارژ خواهد کرد و شما از طریق آن می توانید اقدام به خرید از ابرستان کنید.

 اگر درآمد من از شبکه معرف بیشتر از هزینه های اشتراک خرید های ماهیانه من شود ،  مازاد اعتبار من در کیف پول چه می شود؟

تبریک ! شما کاربر ویژه ابرستان شده اید از این پس :

  1.  از اشتراک رایگان خود لذت ببرید.
  2. از درآمد ماهیانه خود استفاده کنید!

شما می توانید مازاد اعتبار خود را در قالب درآمد ماهیانه از ما دریافت کنید.

فرصت را از دست ندهید ، همین الان با ثبت نام رایگان شروع کنید، ۱۴ روز مجانی استفاده کنید.