جشنواره خرید فصل مالیاتی ابرستان

خرداد ماه و تیرماه زمان ارائه اظهارنامه های مالیاتی اصناف و شرکت ها است . صاحبان مشاغل آزاد و اصناف حداکثر تا پایان خرداد ماه و مدیران شرکت ها می بایست حداکثر تا پایان تیر ماه، نسبت به تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی خود اقدام نمایند.

تهیه اظهارنامه های مالیاتی همواره یکی از مهمترین دغدغه های مدیران و صاحبان کسب و کارها و مشاغل است. لیکن عدم دسترسی حسابداران و مشاوران مالی و مالیاتی این کسب وکارها به داده های مورد نیاز همواره منجر به ارائه اظهارنامه های غلط و نادرستی می شود که نهایتا از سوی ممیزان مالیاتی رد شده و مورد قبول واقع نمی شود . نهایتا مالیات های این افراد بصورت علی راس و بر اساس ضرایب مالیاتی اخذ می گردد که در بسیاری از موارد این نوع دریافت مالیات  منجر به خسارت های جبران ناپذیر و گاها منجر به ورشکستگی و پایان کسب و کارها می شود.

ابرستان با ارائه یک نرم افزار حسابداری سهل ، ارزان و آسان سعی کرده است گامی هر چند کوچک ولی موثر در زمینه بهبود این شرایط بردارد. مشکلاتی را که ابرستان حل کرده است در دو بخش ذیل است:

رفع مشکل ثبت اطلاعات در لحظه و جلوگیری از تجمیع اطلاعات و اسناد در انتهای سال مالی و مالیاتی با نرم افزار حسابداری ساده و ارزان

نرم افزار حسابداری ابری ابرستان ، با امکان دسترسی از هر مکان و هر زمان شرایط کار مشترک برای صاحبان کسب وکارها و حسابداران را بطور همزمان فراهم نموده است.

اگر شما خودتان توانایی کار با اینترنت را داشته باشید به راحتی می توانید روزانه اسناد خود را در سیستم حسابداری آنلاین ابرستان وارد کنید و در غیر این صورت کافی است این اسناد و مدارک را برای مشاور مالی یا مالیاتی خودتان ارسال کنید. این ارسال ها می تواند روزانه از طریق عکس گرفتن با گوشی همراه و ارسال از طریق شبکه های اجتماعی واتس آپ یا تلگرام صورت پذیرد و آنها نسبت به ورود اسناد به جای شما اقدام نمایند.

در دسترس قراردادن اطلاعات برای مشاوران مالیاتی خبره با نرم افزار حسابداری ابری

دسترسی به مشاوران مالیاتی خبره برای اکثر افراد به خصوص آن هایی که در شهرستان ها هستند معمولا سخت و پر هزینه است. اما شما می توانید با ایجاد یک دسترسی برای مشاوران مالیاتی خود ، حتی آنهایی که در شهر و محل کار شما نیستند ، به داده های مورد نیاز شرایطب را فراهم کنید که آنها بر اساس داده های صحیح نسبت به تهیه اظهارنامه های مدقن و قابل دفاع اقدام نمایند.  بدین نحو ضمن اینکه شما را در برابر روشهای نادرست دریافت مالیات مصون و محافظت نموده وظایف قانونی شما را به نحو احسن انجام دهند.

ما در راستای حمایت هر چه بیشتر شما عزیزان با ارائه کد تخفیف  TAX97به میزان ۱۰% شرایط خرید ابرستان را برای شما  از همیشه آسان تر و ارزان تر نموده ایم.

 همچنین می توانید از طریق لینک ثبت رایگان جشنوراه فصل مالیاتی بطور اتوماتیک از ۱۰% تخفیف ویژه این جشنواره بهره مند شوید

لازم به ذکر است ثبت نام در ابرستان رایگان است و شما می توانید به مدت ۱۴ روز به رایگان از این نرم افزار استفاده کنید.

نکته مهم : کد تخفیف فوق فقط از تاریخ ۱۷/۰۳/۱۳۹۸ الی ۱۵/۰۴/۱۳۹۸ معتبر خواهد بود.