تأثیر لینک برای سئو | ابرستان
اهمیت نقشه سایت برای سئو
فروردین ۱۹, ۱۳۹۶
یک راهکار ساده برای بهینه سازی سایت
فروردین ۲۱, ۱۳۹۶

تأثیر لینک برای سئوی وب سایت ها

یکی از موارد بسیار مهم برای سئوی سایت لینک گذاری است. بنابر آنچه عنوان می شود، گوگل از نظر درجه بندی به محتوای مطالب و چگونگی سئوی سایت که توسط کارشناسان سئو انجام می شود اهمیت بسیاری می دهد، اما باید توجه داشت که لینک گذاری برای مطلب، مطابق با محتوای آن مطلب؛ خود از نظر سئو بسیار مهم است.

سئو و لینک گذاری

درباره ی لینک گذاری نمی توان گفت که امتیازی که گوگل به لینک گذاری می دهد بیشتر از بقیه ی موارد است. اما نمی توان از اهمیت این موضوع برای گوگل و امتیاز آن به سایت مورد نظر چشم پوشی کرد.

با لینک گذاری برای مطلب می توان به گوگل نشان داد که چه صفحاتی برای نویسنده ی سایت بسیار مهم هستند در واقع با این کار می توان شهرت آن صفحه در گوگل را بالاتر برد. بک لینک ها نه تنها شهرت صفحه بلکه شهرت سایت را نیز بالاتر خواهند برد.

نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کرد میزان لینک هایی است که در یک صفحه به موضوع مورد نظر محتوای خود اختصاص می دهید، باید بدانید که هر کاری قوانینی دارد و از لینک های بیش از حد اجتناب کنید. میزان ارزشی که یک لینک در یک صفحه دارد بسیار بیشتر از چندین لینک در همان صفحه است.

استفاده از لینک هایی که موضوع مرتبط دارند بسیار با ارزش تر از لینک هایی هستند که با موضوع متفاتی عنوان شده است به عنوان مثال اگر موضوع وب سایت شما فروش لباس است؛ قطعا لینکی که با موضوع لباس باشد بیشتر اهمیت دارد تا لینکی که مرتبط با فروش محصولات چوبی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد ش