بهینه سازی سایت | ابرستان
تأثیر لینک برای سئوی وب سایت ها
فروردین ۱۹, ۱۳۹۶
سئوی داخلی و خارجی وب سایت
فروردین ۲۳, ۱۳۹۶

یک راهکار ساده برای بهینه سازی سایت

برای بهینه سازی سایت یا سئو سایت یک کار ساده باید انجام دهید، کافی است اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما با کلمات یا عبارات مرتبط با موضوع وب سایت شما یعنی خدماتی یا محصولاتی که ارائه می‎کنید در نتایج موتورهای جستجو یافت می‌شود.

یک راهکار ساده برای بهینه سازی سایت

از بسیاری جهات بهینه سازی سایت شبیه یک کنترل کیفیت برای وب سایت است. اما اگر در مورد بهینه سازی سایت (SEO) از شرکت‎های سئوکار بپرسید، خواهید دید که سعی می‌کنند شما را گیج کنند و شما را وادار می‌کنند که فکر کنید سئو سایت یک کار بسیار سخت و شبیه سحر و جادو است. وقتی از بسیاری از سئو کاران بپرسید بهینه سازی سایت چیست، ۲ ساعت برای شما صحبت می‌کنند و بعد از ۲ ساعت در واقع شما هیچ اطلاعات مفیدی به دست نیاورده‌اید. اما اینجا در سئوی ابرستان این چنین نیست، ما دوست داریم مشتریان نه تنها بدانند ما چه کاری برایشان انجام می‎دهیم بلکه بدانند چرا باید این روش‌ها را بکار بگیریم تا به نتیجه برسیم.

اگر بخواهیم با یک راهکار ساده شما را به سمت صفحه اول گوگل هدایت کنیم، باید این سه مرحله را به شما آموزش دهیم:

  • محتوای جذاب و مفید برای وب سایت خود تهیه کنید و کلمات و عباراتی که مشتریان شما به وسیله آنها خدمات و محصولات شما را جستجو می‎کنند به کار ببرید.
  • کار اشتراک گذاری مطالب را برای خوانندگان آن ساده کنید.
  • به تولید محتوا ادامه دهید و دست از کار نکشید تا به نتیجه برسید.

با این روش‌ها خواهید دید که در زمانی بسیار کوتاه میزان بازدید سایت شما افزایش خواهد یافت و وب سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده  خواهید کرد.