اثر محتوا بر سئو | ابرستان
فیلمهای مرتبط با موضوع رایانش ابری و میزبانی وب در کانال ابرستان در آپارات
فروردین ۲۶, ۱۳۹۶
نرم افزار حسابداری آنلاین ابری کسب
فروردین ۲۷, ۱۳۹۶

اثر محتوا بر سئو سایت

برای بسیاری از افراد سوالات متعددی در ذهنشان در خصوص تاثیرات تولید محتوا بر سئوی سایت به وجود می آید. تولید محتوا یکی از بنیان های اساسی و اصلی برای سئو است و نمی توان گفت کار آسانی است، بلکه به زمان زیادی نیاز دارد. وب سایتی که تولید محتوا داشته باشد مثل یک جعبه است که داخل آن پر از مطالب لازم و مفید باشد.

تاثیر محتوا بر سئو

حال این نکته را باید دانست که هر اندازه سئوی اختصاصی برای یک سایت انجام می شود باید بدانیم که مدت زمانی طول می کشد تا صفحات ایندکس شوند. صفحات و محتواهای به روز و زیاد که در وب سایت افزوده می گردند هر اندازه با لینک دهی به یکدیگر مرتبط شوند مفید هستند. برای مفهوم بهتر آن می توانید به وب سایت ابرستان مراجعه کنید و مطالب گذشته را مطالعه نمایید.

توصیه ی مهم می شود که کارشناسان سئو باید به شکلی محتوای سایت را بنویسند که جذب کاربر برای وب سایت مورد نظرشان بالاتر رود نه اینکه فقط محتوایی بنویسند که رتبه ی سایت بهتر شود و گوگل به آن ها امتیاز دهد، در واقع هدف اصلی، رضایت کاربران است که نتیجه ی مستقیم به امتیازدهی در گوگل را به همراه دارد.

در تولید محتوا سعی کنید مطالب را به طور کامل و مفید بیان کنید و از اضافه نمودن کلمات برای افزایش جملات بکاهید. همان طور که در مطالب گذشته در وب سایت ابرستان عنوان شده است؛ الگوریتم پاندا نیز بر محتوا دلالت دارد و برررسی های لازم را بر روی محتوا قرارمی دهد پس سعی در رعایت اصول و قوانین لازم را داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید