آغاز به کار ابرستان

بنا به اعلام رسمی آقای دکتر سید علیرضا مجاهدی نسب در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ خبر ارائه نرم افزار حسابداری ابری آنلاین “کسب” ابرستان بطور رسمی از خبرگزاری اخبار رسمی اعلام گردید.

در این اعلام آقای دکتر مجاهدی نسب، ضمن اینکه مزایا و ویژگی های نرم افزارها و تکنولوژی ابری را برشمردند، خبر آماده شدن نسخه اول نرم افزار حسابداری ابرستان تحت عنوان کسب را اعلام نمودند. همچنین ایشان این نرم افزار را از برجسته‌ترین محصولات ابرستان دانسته که به زودی عرضه شده و پیش بینی میشود مورد استقبال و استفاده شرکت‌های ایرانی و حتی اصناف زیادی قرار بگیرد.

مجاهدی در زمینه این سامانه و مزایای آن اظهار داشت: «نرم‌افزار حسابداری ابری کسب، کار مدیران را ساده و دغدغه‌های آنها را کمتر کرده است. برای بسیاری از شرکت‌ها، استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری نصب شده بر روی سیستم‌ها چالش بزرگی است. حفظ و امنیت اطلاعات، ویروس‌های کامپیوتری، نصب و راه‌اندازی، نیاز به آپدیت‌سازی مداوم و نیاز به پشتیبانی مداوم نرم‌افزار با هزینه های گزاف، همگی ضرورت استفاده از نرم‌افزارهای ابری حسابداری را دوچندان می‌کند.

با استفاده از نرم‌افزار حسابداری ابری «کسب»، اطلاعات کاربر در سطح ابری نگهداری می‌شود و در همین سطح پردازش می‌شود. یعنی نه نیازی به ذخیره محلی اطلاعات است و نه نیازی به نصب نرم‌افزار یا اپلیکیشن روی لپ تاپ، پی‌سی یا موبایل و تبلت. و حتی اگر در حادثه ای تمام کامپیوترهایتان از بین بروند اطلاعات شما همیشه در دسترس شما باقی می ماند.

ابرستان، برای همه دیوایس ها:

به گفته مجاهدی، نرم افزار آنلاین کسب ابرستان، به صورت مولتی پلت‌فرم بوده و علاوه بر نسخه‌ی ابری، در نسخه‌های دسکتاپ، تحت شبکه و سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس نیز عرضه می‌شود که اطلاعات بر روی این دستگاه‌ها قابلیت هم‌رسانی (Sync) را دارند و به این ترتیب، دسترسی به اطلاعات به‌روز و در لحظه و به صورت امن، توسط چند کاربر و از هر مکانی ممکن است.

ابرستان از متخصصین با تجربه ای در حوزه مدیریت کسب و کار بهره میبرد و از توانایی های بالایی در زمینه تحلیل کسب و کار برخوردار است که با بکار گیری روشهای هوش تجاری BI و تحلیل داده های انبوه Big Data خدمات ارزنده تری را به تدریج برای مشتریان خود آماده و عرضه خواهد نمود و در حال حاضر به منظور افزایش امنیت و حفظ محرمانگی اطلاعات پروتکلهای ارتباط امن SSL و امنیت اطلاعات کاربر را برقرار نموده است. ابرستان دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره بوده و در ستاد ساماندهی ثبت شده است.

آخرین نوشته ها

پیوست سند حسابداری نرم افزار حسابداری تحت وب ابرستان
نرم افزار حسابداری مالی آنلاین ابرستان
برنامه حسابداری آنلاین
نرم افزار حسابداری ساده و هوشمند آنلاین